Jsem průzkumnice ženství, dlouholetá terapeutka Metody RUŠ, lektorka ženských témat.
Pomáhám ženám probudit v sobě ženství, milovat své tělo a menstruovat s radostí.

Jak jsem objevila své ženství

Celý život jsem považovala skutečnost, že jsem žena, za nutné zlo. Když jsem si vyřešila strachy být ženou, rozkvetla jsem. Konečně jsem se začala cítit ve svém těle i své ženské roli přirozeně. Začala jsem žít v souladu se svou cykličností a přirozenými dary. Provázím moudrostí ženských rituálů. Intimitu a milování s partnerem si naplno užívám. Ráda tě touto cestou k ženství provedu.

Celý můj ženský příběh najdeš zde...

Vztah s mým mužem

Jsem vděčná za každou chvíli v přítomnosti mého muže.

Rádi s manželem snídáme zelené smoothie, procházíme se v lese či po pláži, tancujeme, milujeme se, povídáme si. Cítíme oba hluboké spojení a svobodu zároveň. Společně pomáháme mužům i ženám ke šťastným partnerským vztahům (Partnerské sladění) a učíme snoubence, jak pečovat o manželství (Předmanželské sladění).

Jsem terapeutkou a asistentkou Metody RUŠ

Před lety jsem objevila Metodu RUŠ, pomocí které člověk dokáže vyřešit natrvalo vše, co ho zatěžuje a trápí.

Jak jsem na sobě pracovala, odpadaly moje problémy a namísto nich přicházela radost, láska, zdraví, cítila jsem se konečně žensky a přišel i můj ideální partner.

Dnes jsem zkušenou terapeutkou a asistentkou na kurzech metody RUŠ  (od roku 2012). Za tu dobu jsem pomohla stovkám lidí vyřešit to, co je trápilo a díky tomu dnes žijí mnohem šťastnější životy. Každá asistence i terapie metodou RUŠ je pro  mne profesním obohacením i radostí.

Video z asistence na kurzu metody RUŠ R1

Každá asistence i terapie metodou RUŠ je pro mne profesním obohacením i radostí.
Knihu o Metodě RUŠ, si můžete zakoupit u mne osobně nebo objednat na www.jatomamjinak.cz