Metoda RUŠ - jak se zbavit nepříjemných pocitů a problémů

Metoda RUŠ je logická, věcná a praktická metoda, se kterou rychle vyřešíte své problémy v různých oblastech svého života.

Je to forma terapie, kdy nacházíme příčiny Vašich současných problémů a nepříjemných pocitů a navždy je odstraníme. Terapie Vám přinese trvalou úlevu a vyřešení konkrétních problémů.

Problémy, které Vás trápí, je možné pomocí online terapie do pár minut vyřešit:

  • strachy, obavy, nejistoty a paniky
  • starosti o Vaše děti, partnera a vyřešení vztahových rovin v rámci rodiny
  • stres z okolností, kterým musíte každodenně čelit

A cokoliv dalšího, co Vás aktuálně zatěžuje a znepříjemňuje Vám život.

Za vším jsou myšlenky

Za vším jsou myšlenky, které jsou přímo spojené s nepříjemnými pocity (emocemi nebo tělesnými projevy) a zatěžují náš organismus - stresují ho. Naše tělo se tedy chová jako by bylo v ohrožení a v tu chvíli utlumuje činnost imunitního systému. My dlouhodobě naopak potřebujeme silný imunitní systém a ten funguje a sílí, když jsme v klidu, v pohodě, cítíme se dobře.

Pokud se Vám jitří a aktivují nepříjemné pocity (strach, nejistota, panika, úzkost obava lítost apod.), umíme s tím pracovat. Každý jsme sám sobě zrcadlem a můžeme se o sobě dozvědět, s jakými tématy potřebujeme pracovat. Nebojte se požádat o pomoc. Nejste v tom sami.

Díky práci s Metodou RUŠ si rozpustíte emoce (strachy, úzkosti, paniky...) uvolníte a zklidníte, získáte nadhled nad své problémy a budete je moct řešit v klidu a snadno, nebo některé z nich už jednoduše ve vašem životě nebudou.

Proč to vyřešit Metodou RUŠ?

Na světě jsme proto, abychom žili ve šťastných vztazích, prožívali radost, vnitřní klid. Zářili zdravím a vitalitou. Měli blahobyt i materiální hojnost. Jsme to my, každý sám za sebe, kdo můžeme svůj život zlepšit. Metoda RUŠ je jen funkční nástroj, jak si v tom nebránit.

Příběhy těch, kdo měli odvahu vyřešit natrvalo své problémy najdete v referencích.

Průběh terapie

.

  • Terapie může trvat až 3 hodiny.
  • Během terapie klient intenzivně pracuje a já jej vedu.
  • Po dobu terapie má klient zavřené oči, aby lépe vnímal své pocity. Je při plném vědomí.
  • Terapii je možné absolvovat pouze ONLINE. Využíváme k tomu Skype nebo jinou aplikaci. Nemusíte si nic instalovat do PC.

Přihlášení na terapii

  • Ceník platný pro online terapii Metodou RUŠ: 4000 Kč.
  • Pro objednání vyplňte následující nezávazný formulář a společně určitě najdeme termín, který bude vhodný pro obě strany.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů